Montmelo

Montmelo
  • MIDA DEL TEXT   

03:26  |  06/08/2020

Data i hora oficial

El temps

Subvencions i convenis

Normativa subvencions

 

 

Data de publicació Títol Document
22/6/2020 Bases específiques per a la concessió de subvencions del programa “Mesures Especials de Foment de l’Ocupació – Empreses Covid 2020” bases-subvencio-mefo-empreses-covid-2020.pdf (28,91 KB)Bases MEFO empreses subvencio Covid19
3/4/2020 Bases específiques per a la concessió de subvencions d'esports per al 2020 bases-completes-esports-2020.pdf (363,97 KB)Bases subvencions esports 2020
29/1/2020 Bases específiques per a la concessió de subvencions per a les activitats econòmiques que contractin persones en situació d'atur. MEFO 2020 bases-mefo-empreses-2020.pdf (1 MB)Bases MEFO empreses 2020
15/9/2019 Subvencions a esportistes en categoria individual bases-generals-i-especifiques-per-l-obtencio-de-subvencio-pel-suport-a-esportistes-en-categoria-individual-residents-al-muncipi-de-montmelo.pdf (143,8 KB)Bases: subvenció pel suport a esportistes en categoria individual
1/3/2016 Ordenança per a la concessió de subvencions per al pagament del lloguer ordenanca-lloguer.pdf (69,04 KB)Ordenança lloguer
1/3/2016 Ordenança per a la concessió de subvencions sobre l'IBI ordenanca-ibi.pdf (70,39 KB)Ordenança IBI



Subvencions atorgades

 

 

Data de publicació Títol Document
17/12/2019 Ajuts menjador escolar_2 ajuts-menjador-escolar-2.pdf (350,8 KB)Ajuts menjador escolar_2
17/12/2019 Ajuts llibres de text, sortides ajuts-llibres-de-text-sortides.pdf (377,26 KB)Ajuts llibres de text, sortides
17/12/2019 Ajuts estada i menjador escolar La fireta_4 ajuts-estada-i-menjador-escolar-la-fireta-4.pdf (350,23 KB)Ajuts estada i menjador escolar La Fireta_4
17/12/2019 Subvenció Escola Pau Casals subvencio-escola-pau-casals.pdf (300,03 KB)Subvenció Escola Pau Casals
17/12/2019 Subvenció AMPA Pau Casals subvencio-ampa-pau-casals.pdf (315,98 KB)Subvenció AMPA Pau Casals
17/12/2019 Resolució sol·licituds subvencions esportistes categoria individual resolucio-sol-licituds-subvencions-esportistes-categoria-individual.pdf (355,55 KB)Resolució sol·licituds subvencions esportistes categoria individual



Convenis

 

 

Data Títol Document
1/1/2020 Projecte Servei Comunitari servei-comunitari.pdf (29,57 KB)Servei Comunitari
17/12/2019 Conveni de residència en concepte de creació artística a la Sala Polivalent del centre cultural La Torreta fura-dels-baus.pdf (29,44 KB)Fura dels Baus
21/11/2019 Conveni amb associació d'empreses per a desenvolupar accions de millora als polígons industrials associacio-empreses.pdf (29,55 KB)Associació empreses
19/11/2019 Concertació préstec amb la Diputació de Barcelona prestec-diputacio.pdf (29,22 KB)Prestec Diputacio
13/11/2019 Residència en concepte de creació artística a la Sala Polivalent del centre cultural La Torreta. Zero Circ zero-circ.pdf (29,42 KB)Zero Circ
21/10/2019 Conveni Esplaia't conveni-esplaia-t.pdf (22,54 KB)Conveni Esplaia't

Butlletí ­ digital

Vols rebre els titulars, l'agenda d'activitats i els anuncis oficials a la teva bústia de correu? Apunta-t’hi!

DONAR-SE D'ALTA